15.09.2015

Týden mobility – V Liberci jezdíme bezpečně

Přijďte v úterý 22. září 2015 od 9.00 do 17.00 hodin na Náměstí Dr. E. Beneše na akci konanou v rámci Týdne mobility „ V Liberci jezdíme bezpečně“.

 

Na své si přijde téměř každý. Kdo z nás by nechtěl být při tom, když jsou policisté a záchranné složky v akci. Chcete-li si sednout do policejního monitorovacího vozu, otestovat své schopnosti v jízdě zručnosti, zkusit si řídit autobus a nebo si nasadit opilé brýle, přijďte. Ukážeme Vám, jak se poskytuje první pomoc zraněným a jak probíhá vyprošťování raněného z vozidla po dopravní nehodě.


Je třeba jezdit na kole opravdu jen s přilbou?
I na toto Vám odpovíme. Přijďte si vše osobně vyzkoušet na Nám. Dr. E. Beneše. Celodenní bezpečnostně preventivní program doplní biketrialová show a hromadná cca 5km cyklojízda Libercem, která startuje v 17:00 hodin.


Na akci se podílí: Policie ČR, Tým silniční bezpečnosti, Liberecký kraj, Město Liberec, DPMLJ, Cyklisté Liberecka, ČČK, Městská policie Liberec, Hasičský záchranný sbor a další složky Integrovaného záchranného systému. Akce je podpořena z projektu Statutární město Liberec – Zdravé město v souvislosti s členstvím v Národní síti Zdravých měst ČR.

Úterý 22. září 2015 Náměstí Dr. E. Beneše.

Nastavení cookies