Aktuality

14.07.2017

Najít dobré zaměstnání je stále problém

První projekty IPRÚ zahajují realizaci.
Řídicí orgán Operačního programu Zaměstnanost již schválil liberecko-jablonecké aglomeraci první projekty v rámci Integrovaného plánu rozvoje území.
 
22.02.2017

První projekty IPRÚ za 110 milionů už žádají o dotace

První projekty mohou prostřednictvím Integrovaného plánu rozvoje území Liberec – Jablonec nad Nisou (IPRÚ) konečně žádat o podporu z evropských fondů.
 
16.11.2016

Liberec má otevřenou cestu k dotacím, ministerstvo schválilo IPRÚ

Ministerstvo pro místní rozvoj schválilo Integrovaný plán rozvoje území Liberec – Jablonec nad Nisou (IPRÚ), jehož prostřednictvím má vymezené území šanci čerpat v letech 2016 - 2023 z evropských fondů až 2,6 mld. korun.
 
03.07.2016

IPRÚ: připravují se kritéria pro hodnocení projektů

Naposledy před prázdninami se sešel Řídicí výbor Integrovaného plánu rozvoje území Liberec – Jablonec nad Nisou (IPRÚ).
 
13.04.2016

Příprava projektů IPRÚ je na dobré cestě. Ministerstvo nemá zásadní připomínky

Město Liberec, stejně jako všechna ostatní města, obdrželo první připomínky Ministerstva pro místní rozvoj ke strategii Integrovaného plánu rozvoje území Liberec – Jablonec nad Nisou (IPRÚ), který umožní čerpání až 2,6 miliardy Kč z Evropské unie.
 
21.01.2016

Liberec dokončil Integrovaný plán rozvoje území a předloží ho ministerstvu

Statutární město Liberec po měsících práce dokončilo Integrovaný plán rozvoje území Liberec – Jablonec nad Nisou (IPRÚ), který je klíčový pro šanci čerpat z evropských fondů až 2,6 miliardy korun.
 
06.11.2015

První výzvy IPRÚ se očekávají ve druhé polovině příštího roku

Ještě do 9. listopadu může veřejnost vznášet své připomínky ke strategickým dokumentům Integrovaného plánu rozvoje území Liberec - Jablonec nad Nisou (IPRÚ) prostřednictvím elektronického připomínkového listu. Ten je součástí aktuální verze dokumentu zveřejněného na webu města Liberce www.liberec.cz.
 
19.10.2015

IPRÚ: prioritou v dopravě je výstavba terminálů, parkovacích domů a cyklostezek

Jasnější obrysy dostává Integrovaný plán rozvoje území Liberec - Jablonec nad Nisou (IPRÚ).
 
16.10.2015

Aktuální verze strategie IPRÚ k připomínkám

Dnes byla zveřejněna aktuální pracovní verze Integrovaného plánu rozvoje území (IPRÚ) Liberec - Jablonec nad Nisou

Připomínky je možné zasílat do 9. 11. 2015 na adresu ipru@magistrat.liberec.cz

V rámci připomínkování se uskuteční také veřejné projednání dokumentu, a to 4. listopadu 2015 od 17h v Jablonci nad Nisou a 5. listopadu 2015 od 17h v Liberci
 
15.10.2015

Dopravní podnik si od IPRÚ slibuje modernizaci tratí a oživuje projekt tramvaje do Rochlice

O peníze na výstavbu a modernizaci dalších úseků tramvajových tratí nebo na nákup nových autobusů bude žádat Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou (DPMLJ) z připravovaného Integrovaného plánu rozvoje území Liberec - Jablonec nad Nisou (IPRÚ).
 
28.07.2015

Předvýzva IPRÚ k předkládání projektových záměrů

Liberec jako nositel Integrovaného plánu rozvoje území (IPRÚ) Liberec - Jablonec nad Nisou vyhlásil soutěžní předvýzvu na zařazení projektových záměrů do IPRÚ Liberec - Jablonec nad Nisou.
 
24.07.2015

Předvýzva nositele IPRÚ k předkládání projektových záměrů

Statutární město Liberec jako nositel IPRÚ Liberec – Jablonec nad Nisou vyhlašuje soutěžní předvýzvu na zařazení projektových záměrů do IPRÚ Liberec- Jablonec nad Nisou.
 
09.07.2015

Práce na IPRÚ Liberec – Jablonec nad Nisou pokračují

V letních měsících probíhají intenzivní práce na dokumentu pro Integrovaný plán rozvoje území Liberec – Jablonec nad Nisou (IPRÚ). Čtyři pracovní skupiny (Udržitelná doprava, Sociální soudržnost, Vzdělávání a Zaměstnanost) pracují na prioritních oblastech, do kterých budou moci zájemci z řad obcí, neziskových organizaci a ostatních oprávněných žadatelů v nejbližší době podávat projektové záměry s co největšími dopady na území IPRÚ. Pracovní skupiny se budou scházet v průběhu obou letních měsíců.
 
Předchozí
1

Nastavení cookies