21.02.2020

Zahraniční filmaři v Liberci natočí fantasy seriál

V centru města bude v příštím týdnu, od pondělí 24. do soboty 29. února, probíhat natáčení. S ním je spojené i omezení parkování a částečně i dopravy. Jedná se o natáčení fantasy seriálu z tvorby zahraniční produkce.

Jedná se o natáčení zahraniční produkce, která se do Liberce vrací po dvou letech, a to s pokračováním úspěšné série Carnival Row s Orlandem Bloomem a Carou Delevingne v titulních rolích. 

Pro natáčení si filmaři zvolili historickou budovu radnice, kde přípravy a samotné natáčení bude probíhat zejména od úterý 25. do čtvrtka 27. února. Žádáme proto občany, kteří se sem chystají na jednání, aby počítali s možným omezením pohybu na nezbytně nutnou dobu po dobu záběru.

V pátek 28. února se filmový štáb přesune do Kostelní ulice, kde bude natáčení probíhat od odpoledních až do večerních hodin. Informujeme řidiče, že po dobu záběru může být zastavována doprava v Železné ulici v obou směrech.

Zároveň v termínech příprav a natáčení v příštím týdnu nebude možné parkovat před Divadlem F. X. Šaldy, před hlavní poštou, v Železné a Kostelní ulici, u Kavárny Pošta a část parkovacích míst bude rezervována na Sokolovském náměstí. Prosíme proto řidiče, kteří se vydají do centra města, aby využili parkovací plochy na Vavřincově vrchu, ve Frýdlantské ulici, v NG Plaza nebo parkoviště Krajské vědecké knihovny.

Natáčení tohoto projektu bude pokračovat například i v nedalekém Turnově.

 

Cookies

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.